רייקי – Reiki

רייקי - Reiki

(Reiki) – רייקי אנרגית הריפוי במה הוא עוזר? לעיתים כל כך קרובות אנחנו מבקשים איזה אי של שקט, איזה מקום שבו נוכל להרגע ולשכוח מן הצרות של העולם, ואם אפשר אז גם להתנקות מהן קצת, וככל שהעולם משתכלל והולך עדיין זה נראה לנו תענוג של פעם ב…

כשיוצאים לסוף שבוע (אם אתה מרשה לעצמך כמובן) ואז מוצאים באותה הזדמנות גם ספא טוב, ואז… כשיש את כל התנאים הללו אנחנו חושבים שזה הזמן להרגע.

אבל… זה קורה (במקרה הטוב) אחת לשנה! או אחת לחצי שנה, אתה רוצה משהו מן הרגיעה הזו השקט הזה, המקום הרגוע הזה, כל יום, בסוף כל יום, וזה ממש לא מעשי לצאת לספא כל יום וגם לא כל סוף שבוע, אולי כשתהיה מיליונר, אבל בינתיים… צריך פתרון אחר.
הרבה לפני שהמסאג'ים הגיעו לארצנו ונוצר ספא בכל אתר נופש שרק אפשר הרבה הרבה לפני שכל הטרנד של הרפואה המשלימה הזה הגיע אלינו, הגיע הנה הרייקי.

רייקי הינו "ספא אמיתי אצלך בבית"

והיו כמה אנשים, שמצאו את הדרך הזו דרך טכניקת הרייקי, להירגע, כל יום, בכל מקום, למצוא רק מקום מאפשר להיות בשקט, להוסיף מבער עם כמה טיפות לבנדר, לשים מוזיקה שמרגיעה גוף ונפש משהו המשלב: דולפינים או ים או אולי יער, ולהרגיש שהריפוי והשקט הזה זורם אל גופם, ויותר מכל, כל הכאבים נעלמים, כמו בדרך פלא, והגוף מרגיש רגוע נינוח באופן כמעט חשוד.

אבל מאחר וגם אתה רגוע, אז כבר, אתה לא שם לב שזה חשוד…
האנשים המוזרים הללו גילו שיש דרך להחזיר את הבריאות, את הרוגע, את השקט, ולהעלים כאבים כל יום, ולהרגיש טוב יותר וקלים יותר, עד שהגוף מרגיש קל כמו צמר גפן רך, כי אין בו כל כאב או נוקשות, הם גילו מצב שבו ניתן לנקות גם את הרגש השלילי, פשוט כי מבקשים והוא נעלם, והכעסים מתפוגגים, והמתח בכל מקום שהוא נמצא בגוף פשוט נעלם… מן תחושה כאילו הגוף נקי מכאב, ומרגש מכאיב, כל פעם קצת כל יום עוד קצת ובסופו של דבר הגוף מרגיש קל ונינוח, בריא יותר, ואוהב יותר.

סיוע לבני משפחה באמצעות הרייקי

אותם אנשים מוזרים מצאו שיש להם גם דרך לעזור לבני משפחה באמצעות הרייקי, שסובלים מחולי זה או אחר, ולהקל על מכאוביהם ייסוריהם, ולנקות מהם את הרגשות המכאיבים, שיוצרים את המחלה. ואז כל המשפחה בריאה יותר, ויש דרך לסייע אחד לשני, לא רק לרוץ לרופא. יש דרך אמיתית להרגיש יותר טוב, כל פעם עוד קצת יותר טוב, ובסופו של דבר הגוף מתחדש במקום דועך.

זה בדרך כלל עולה רק סוף שבוע אחד! ללמוד רייקי – אנרגיית הריפוי, ולקבל מתנה לכל החיים!

טיפול רייקי אישי – הוא דבר מעולה לשקט הנפשי שלך.