שיאצו לתינוקות

שיאצו לתינוקות – מהם היתרונות של שיאצו לתינוקות?

שיאצו לתינוקות מוכר כיום ברחבי מדינות העולם השונות בתור אחת מן הטכניקות היעילות ביותר אשר משפרות – בצורה פלאית ממש – את מערכת היחסים בין ההורים לתינוק שלהם, כמו גם בתור אחת מן הדרכים הבטוחות ביותר להעניק לתינוק שלכם את ההזדמנות להתחיל את החיים שלו בצורה חיובית. מבין היתרונות הרבים אשר מיוחסים לטיפול שיאצו לתינוקות, ניתן למנות את היתרונות החשובים הבאים:

* שיאצו לתינוקות מעודד יצירת מערכת יחסים הדוקה יותר בין האם לתינוקה, מפני ששם לומדת האם לטפל לבדה בתינוק שלה בדרך חדשה ויצירתית. זו הזדמנות מצוינת גם לחיזוק מערכת היחסים המשולשת בין האבא, האימא והתינוק.

* שיאצו לתינוקות יוצר עבור התינוק – וגם עבור האם אשר נמצאת בהיריון, או כבר לאחר לידה – סביבה רגועה במיוחד, אשר כוללת בתוכה את כל היתרונות הידועים אשר יש לאווירה שלווה ושקטה, על מנת שהתינוק יוכל לחקור את העולם האישי שלו – הפנימי והחיצוני כאחד – בסביבה הבטוחה והרגועה ביותר.

* טיפול שיאצו לתינוקות כמו גם שיאצו לילדים, מעניק להם את ההזדמנות ליהנות מזמנים של מנוחה אמיתית, מה שבתורו מאפשר להם לחוות רגיעה ושלווה גם שעות רבות וימים רבים לאחר פגישה אצל מטפלי שיאצו. שיאצו לתינוקות יוצר באופן כללי אווירה אוהדת לשינה, מה שעשוי להביא תועלת רבה הן לתינוק והן להוריו העייפים לפרקים.