קורס עיסוי תינוקות

קורס עיסוי תינוקות עדיף ללמוד מאוחר מאשר אף פעם, לכן לעולם אין זה מאוחר מדי להתחיל בתהליך של לימוד עיסוי תינוקות. אין זה משנה כל עיקר אם מדובר בתינוק אשר נולד ממש לפני כמה ימים ספורים, או אם הוא כבר הספיק לבלות מספר שנים עמוסות בחוויות שונות ומשונות על גבי כדור הארץ, קורס עיסוי תינוקות יעזור לכם להעניק לתינוק שלכם את כל היתרונות הרבים אשר גלומים במסגרת של לימודי עיסוי תינוקות.

קורס עיסוי תינוקות, כפי שכבר צוין קודם לכן, מעניק יתרונות רבים – הן יתרונות אשר קשורים לתחום הגופני והן יתרונות אשר קשורים לתחום הנפשי – ויתרונות אלה אינם שמורים לתינוק שמקבל את המסאג' המיוחד ותו לא. ההפך הגמור מכך, מי שבוחר להתחיל לימודי עיסוי תינוקות ללא כל צל של ספק יוכל ליהנות מהיתרונות אשר נלווים לעיסוי תינוקות – לכן בבטחה ניתן לומר כי קורס עיסוי תינוקות מעניק קשת רחבה ומגוונת של יתרונות להורה ולתינוק בעת ובעונה אחת.

קורס עיסוי תינוקות – מהם היתרונות לתינוק?

  • פיתוח שפה ראשונית – מפני שתינוקות אינם נולדים עם היכולת להתבטא בצורה מילולית, הדרך היחידה שלהם לתקשר בימיהם הראשונים היא באמצעות מגע. לימודי עיסוי תינוקות יעניקו לכם את ההזדמנות לתקשר עם התינוק שלכם בצורה עמוקה וישירה יותר.
  • חיזוק הגוף – עיסוי לתינוקות מסייע בחיזוק החוסן הגופני של התינוק, מפני שהוא מסייע להם לווסת את פעולות מערכת העיכול, כמו גם מסייע בהסדרת הנשימה שלהם. בנוסף על כך, עיסוי לתינוקות מקל על תסמינים של בעיות גופניות שונות הקשורות לגזים וכיוצא באלה.
  • תרגול הרפיה והתמודדות עם לחץ – לימודי עיסוי תינוקות מקנים להורים את הזדמנות הפז ללמד את התינוק שלהם לפתח מודעות לגבי מתחים ולחצים בגופו, מה שללא כל צל של ספק יעניק לו יתרון שלא יסולא בפז בעת שהו יגיע לגיל בגרות.

לימודי עיסוי תינוקות – מהם היתרונות להורים?

  • פיתוח מערכת יחסים אוהבת – הורים רבים אינם יודעים כיצד לבטא את רגשות החיבה שלהם כלפי התינוק הרך שזה לא מכבר נולד להם, לכן קורס עיסוי תינוקות מעניק להם כלי בסיסי ויעיל אשר בעזרתו הם יכולים לבטא את אהבתם לתינוק שלהם בצורה עמוקה וישירה.
  • חיזוק הביטחון העצמי – לא מעט הורים, במיוחד הורים טריים אך לא רק הם, חוששים לגעת בתינוק פן הם יסבו לו נזק. לימודי עיסוי תינוקות יקנו להורים אלה את הביטחון העצמי אשר יאפשר להם לתקשר עם התינוק שלהם בצורה פיזית ללא כל חשש ופחד.
  • תקשורת ישירה עם התינוק – מפני שעיסוי לתינוקות יוצר מערכת יחסים כה אוהבת ועמוקה בין הורים לתינוקם, קורס עיסוי לתינוקות מאפשר להורים גם לחוות את ההתפתחות של התינוק שלהם בצורה מודעת ומלאה יותר, משהו אשר הינו חשוב הרבה יותר מאשר אכלוס האלבום המשפחתי באינספור תמונות של הילד לאורך השנים.