קורס עיסוי שוודי

קורס עיסוי שוודי הינו אחד הקורס המבוקשים כיום בישראל והינו בסיס טוב להיכנס לעולם המטפלים בעיסוי, עקב כך שהוא עיסוי בעל תנועות חוזרות ובעלות אופי טיפולי מסויים מה שמלמד את הסטודנט לעיסוי השבדי, מהו מגע, מהו גוף האדם בצורה עדינה יחסית לעיסויים אחרים.

הקרוס נחמד במכללות רבות בארץ כסדנה בסיסית  (בסביבות חודש) לידע כללי של כל אדם אשר רוצה לפנק את הקרובים לו וכקורס ארוך המקנה תעודה מקצועית בכדי לעסוק בתחום באופן מסודר ומקצועי.

רוב האנשים בישראל מכירים את העיסוי השבדי בגלל נפיצותו בבתי ספא רבים בארץ ואינם מודעים ליכולות הטיפוליות שבו כגון: ניקוי רעלים, הרגעת הגוף והנפש, שחרור שרירים, הקלה על כאבי גב ועוד.

למי מומלץ קורס עיסוי שבדי?

קורס עיסוי שוודי מיועד בדיוק לכל אותם אנשים אשר באופן טבעי ואינטואיטיבי, ללא כל עזרה מבחוץ או ידע מוקדם, הפעילו את הנטייה הטבעית שלהם למגע מנחם ומרפא ועשו את כל אשר ביכולתם על מנת להביא תועלת לאנשים אחרים אשר נמצאים בקרבתם – וכל זאת באמצעות מגע אנושי בסיסי. קורסי עיסוי שבדי יאפשר לכל האנשים האלה לקחת את המיומנויות והכישורים הטבעיים אשר בהם מחזיקים אנשים אלה ולשדרג אותם לאין שיעור.

קורס עיסוי שוודי מעניק למטפלים מתחילים – את כל הידע הבסיסי אשר יאפשר להם להתחיל לצבור ניסיון בתחום העיסוי. בין היתר, הנושאים אשר נלמדים בשיעורים של קורס עיסוי שבדי הינם: החשיבה הרבה שיש למגע אנושי, כיצד מגע של עיסוי מסייע בקידום ריפוי גופני ונפשי, מבנה גופו של האדם, כיצד לנוע בצורה נכונה, כיצד לשמור על יציבה נכונה, כיצד לאתר בעיות אצל המטופל אשר פונה לקבלת עיסוי ועוד כהנה וכהנה סוגיות ונושאים אשר יהוו נקודת פתיחה מעולה עבור כל אדם אשר מעוניין לעסוק בתחום זה.

מומלץ תמיד לפני בחירת מכללה לבדוק האם היא מוכרת על ידי "איגוד מקצועות העיסוי".