עיסוי 4 ידיים

עיסוי 4 ידיים הוא עיסוי אשר בו שני מעסים מקצועיים עובדים על מטופל אחד. עיסוי ב-4 ידיים מאפשר ללקוח אשר מגיע לפגישת הטיפול לקבל עיסוי גוף מלא כפליים, זאת אומרת, הוא זוכה לקבל עיסוי גוף מלא משני מעסים בעת ובעונה אחת – מה שללא כל צל של ספק מגביר את מידת ההנאה והופך את העיסוי ליעיל כפליים ומהנה כפליים.

בנוסף על כך, במקרים מסוימים, כאשר זוכים ליפול על שני מעסים מקצועיים ובעלי ניסיון רב, האדם אשר חווה את העיסוי זוכה לקבל עיסוי בו שני המעסים מבצעים את תנועות העיסוי שלהם בסינכרון, זאת אומרת, הם מבצעים שניהם את אותן התנועות בדיוק, כל אחד באזור בגוף אשר עליו הוא עובד באותו רגע.

עיסוי 4 ידיים – מדוע עיסוי בארבע ידיים מומלץ?

עיסוי בארבע ידיים הוא עיסוי, אשר כפי שמשתמע משמו, הינו עיסוי ב-4 ידיים אשר מתבצע על ידי שני מעסים בעת ובעונה אחת, וכאשר שני אנשים מעסים אותך במקביל – אין כל צל של ספק שהגוף והנפש שלך יגיבו בצורה מוגברת לטיפול. למעשה, אחת מן התחושות היותר ייחודיות אשר מטופלים מדווחים עליהן לאחר שהם מקבלים עיסוי 4 ידיים, הוא שבשלב מסוים הם פשוט משחררים, ולאחר מכן הם נרגעים אפילו יותר ממקודם.

הסיבה לכך היא שבעת עיסוי בארבע ידיים, פעמים רבות האדם אשר מקבל את העיסוי תחילה מנסה לעקוב אחר המתרחש, מתוך הניסיון (הנואש, יש לציין זאת) להבין מי מהמעסים עובד על איזה אזור ולהבין איזו יד שייכת לאיזה מעסה. ניסיון זה הוא הניסיון האחרון של המוח הלוגי של האדם להיאחז בפיסת כלשהי של היגיון וסדר, אולם לאחר שמבינים כי אין כל דרך בעולם לעקוב אחר התנועות של העיסוי ולהבין אותן, האדם מוותר על השליטה במצב ומשחרר.

זה חשוב במיוחד עבור אנשים אשר גם כאשר הם מגיעים לקבל עיסוי על מנת לשחרר ולהירגע, הם אינם מצליחים להרפות מהניסיון שלהם להפעיל את השליטה שלהם על כל מצב שעמו הם מתמודדים. ומכאן החשיבות הגדולה של עיסוי 4 ידיים, אשר מאפשר גם למכורים הגדולים ביותר לשליטה להרפות ולהתמסר כל כולם לטיפול – וכך לחוות רגיעה והרפיה שהם לא דמיינו כי הם מסוגלים אי פעם לחוות.