עיסוי בתל אביב

עיסוי בתל אביב הינו דבר שבשגרה היומיומית של תושבי תל אביב והסביבה. רבים מתושבי תל אביב מזמינים עיסוי עד הבית או מקבלים עיסוי בקליניקה פרטית ואף הולכים להתפנק בבתי הספא הרבים אשר ישנם בעיר זו.

מכיוון שהעיר תל אביב מזוהה כעיר של הנאות וחופש רבים מחליטים לעשות לעצמם יום כיף בתל אביב ולהזמין לעצמם יום ספא או אפילו להגיע לחברים ולקבל עיסוי עד הבית פרטי או לקבוצה של כמה חברים, כמו במסיבת רווקות, ערבי נשים וכדומה.

ידוע שהעיר תל אביב הינה אחת הערים המובילות בבעיית חניה בישראל ולכן אנשים רבים מעדיפים להזמין עיסוי עד הבית יחיד או אפילו מסאג' זוגי עד הבית וכך חוסכים לעצמם בעיית תנועה ובעיית חניה.

פורטל הוליסטי מספק מגוון רחב של טיפולים עיסוי ורפואה משלימה כגון: עיסוי רפואיעיסוי אבנים חמותעיסוי מקלות במבוקשיאצו, רפלקסולוגיה, טווינה ועוד.

כל המטפלים אשר עובדים מול פורטל הוליסטי הינם מטפלים מוסמכים על ידי מוסדות לימוד מוכרים ומויבלים בתחום ואף בעלי תעודת ביטוח מקצועי.

אם אתם סובלים מבעיות של כתף קפואה, צוואר תפוס, כאבי גב ושרירים, כאבי ראש חוזרים וכדומה, אתם מוזמנים להזמין טיפול עד הבית או בקליניקה דרך פורטל הוליסטי ולקבל מענה לבעיה.

אם חברה שלכן מתחתנת ואתן עורכות לה מסיבת רווקות- עיסויים במסיבת רווקות הוא אחד הטרנדים המובילים כיום בתל אביב וישנם כאלו שמזמינים צוות מעסים מסתובבים למסג'ים בחתונה לפינוק האורחים בזמן ישיבתם.

מטפלי הוליסטי נבדקים בקפידה ועובדים בצורה מקצועית ועל כך יעידו ההמלצות שקיבלנו עליהם.

המעסים שמגיעים עד הבית  מביאים עימם: מיטת עיסוי, שמני עיסוי מיוחדים, דיסק מוזיקה מרגיע ומהנה.