עיסוי מקלות במבוק

עיסוי מקלות במבוק הוא עיסוי טבעי, אשר בהשוואה לקשת רחבה ומגוונת של שיטוי עיסוי אחרות ומסורתיות יותר, נחשב לאחד מהסוגים החדשים יותר של אמנות העיסוי. עיסוי מקלות במבוק פותח ושוכלל על ידי אישה מארצות הברית בשם נטלי ססיליה, אשר החלה להשתמש בכלי של מקלות במבוק במהלך טיפולים ועיסויים לאחר שהיא שמה לב כי היא סובלת מכאבים מסוגים שונים בכפות הידיים ובזרועות שלה, לאחר שעות רבות שבהן היא טיפלה בלקוחות שלה באמצעות עיסוי רקמות עמוק.

השימוש בכלי של מקלות במבוק העניק לה את האפשרות להפעיל כוח ומרץ ברמות גבוהות יותר, בעת שהיא מטפלת על פי שיטת עיסוי הרקמות העמוק. למעשה, מקלות הבמבוק אפשרו לה לבצע תנועות עמוקות יותר ובעת ובעונה אחת לא לאמץ יתר על המידה את השרירים שהיא מפעילה לאורך הטיפול (אחרת היא בעצמה תזדקק לעיסוי רקמות עמוק, במעין מעגל אינסופי…).

עיסוי מקלות במבוק – השימוש בבמבוק ככלי עזר לעיסוי יעיל

כאשר מקלות הבמבוק מהווים מעין תוספת מאריכה לידיים המטפלות והמעסות במסירות של המעסה, הוא למעשה יכול למצוא את הנקודות המתוחות ביותר בשריריו של המטופל ולהפיג אותן בצורה היעילה והמהירה ביותר. מקלות הבמבוק מאפשרים למעסה לנקוט בשיטות עיסוי הכרוכות בלחיצות עמוקות או לחיצות עדינות, וזאת על פי הטכניקה המתבקשת בעקבות הבעיה אשר ממנה סובל האדם הפונה לטיפול באמצעות עיסוי מקלות במבוק.