עיסוי מגברים

עיסוי מגברים הוא עיסוי אשר בו בדרך כלל הן המטפל – להלן "המעסה" – והן המטופל – להלן

ה"מעוסה" – שניהם גם יחד הם גברים. חרף העובדה שאנחנו חיים כבר מזה שנים רבות בעולם אשר נחשב על ידי אנשים רבים בתור עולם "מתקדם", "מודרני", "נאור" ו"פתוח" לגבי קשת רחבה ומגוונת של נושאים שונים ומשונים אשר מעסיקים את המין האנושי עוד מימי קדם, כאשר התחום של מיניות וההבדלים ומערכת היחסים בין גבר לאישה הם מהתחומים העיקריים אשר ניתן למנות בין כל הנושאים האלה, עדיין ישנם אנשים אשר אינם מוכנים לאמץ לעצמם את ההשקפות המודרניות, חלקם מסיבות דתיות, רוחניות, אישיות ואחרות, ולכן הם אינם מסוגלים לקבל עיסוי מאישה.

עיסוי לגברים מגברים הוא מצרך חשוב גם בימינו, ואין כוונתו של מאמר זה לזלזל באמונות או בהשקפות של אנשים שונים – כל איש באמונתו יחיה. נהפוך הוא, הכוונה של המאמר היא דווקא להדגיש את החשיבות של שיטות של עיסוי גבר לגבר. כפי שצוין קודם לכן, יש לא מעט סיבות שונות ומשונות אשר בגללן גברים עשויים להעדיף לקבל עיסוי מגברים – החל מאנשים אשר הדת שלהם אינה מתירה להם אלא לקבל מסג מגבר וכלה באנשים אשר פשוט ביישנים ואינם מסוגלים לאפשר לאישה לגעת בהם ולעסות את הגוף שלהם.

עיסוי מגברים – החשיבות של מסאז'יסט שמעניק מסגר מגבר לגבר

עיסוי לגברים מגברים חשוב במיוחד במקום כמו מדינת ישראל, אשר בה קיים פלח בלתי מבוטל מן האוכלוסייה אשר מגדיר את עצמו ככזה אשר שומר על קיום אורח חיים דתי ברמה כזו או אחרת – החל בשמירה על אורח חיים מסורתי בצורה מינימאלית וכלה בחרדים מחמירים וקפדניים.

וכמובן שכל האנשים האלה זקוקים גם הם מדי פעם לקבל עיסוי כדי להרפות ולשחרר את כל המתחים הגופניים והנפשיים שהם צברו במהלך תקופות שונות בחייהם. בנוסף, גם לחברי הקהילה הדתית מגיע מפעם לפעם לצאת לחופשת יום פינוק לגבר, אשר עשויה לכלול גם עיסוי גבר לגבר כחלק מהחבילה, מה שיאפשר להם ליהנות מחופשה מהנה ומפנקת במיוחד.