עיסוי הריון

עיסוי הריון הוא כלי אשר כיום נשים רבות אשר נמצאות בהריון – ואין זה משנה כל עיקר בין אם מדובר בשלב מוקדם של הריון או במצב של הריון מתקדם – משתמשות בו על בסיס של לפחות מספר פעמים בחודש, בחלק מן המקרים אפילו מספר פעמים בשבוע, על מנת שהן יוכלו להקל על עצמן מעט – הן מבחינת המשא הכבד שמוטל עליהן מבחינה גופנית, והן מבחינה נפשית – וליהנות, עד כמה שהמצב שלהן מאפשר להן, מחיים רגילים ושגרתיים.

עיסוי הריון

עיסוי הריון מיועד – ברוב המקרים – לנשים אשר סובלות מבעיות גופניות האופייניות לתקופת ההיריון. למשל, כאבי גב בהריון (לדוגמא, כאבי גב בתחילת הריון), כאבי גב תחתון בהריון, כאבי גב עליון בהריון ועוד כהנה וכהנה בעיות גופניות רפואיות שונות אשר עשויות להטריד את מנוחתן ואת שלוותן של נשים בשלבים שונים של  הריון.

עיסוי לנשים בהריון – האם עיסוי הריון הינו בטוח?

אם עיסוי הריון מבוצע על ידי איש מקצוע, אשר עבר הסמכה והכשרה ברות תוקף, אין כל סיבה שתהיה סכנה כלשהי בתהליך של עיסוי נשים בהריון – למשל, שיאצו לנשים בהריון, או כל שיטה אחרת של עיסוי לנשים בהריון – אלא נהפוך הוא, עיסוי הריון מהווה חוויה נהדרת עבור אישה בהריון.

עיסוי הריון – מהן היתרונות של עיסוי נשים בהריון?

עיסוי הריון, או שיאצו בהריון לצורך העניין, מאפשרים לכל אישה בהריון – בהריון ראשוני או מתקדם – ליהנות מקשת רחבה ומגוונת של יתרונות בריאותיים, אשר מעניקים שיפור והטבה לגוף ולנפש בעת ובעונה אחת. בראש ובראשונה, עיסוי הריון – לכל הפחות – יוצר אצל האישה תחושה של הפחתת לחצים וחששות, זאת אומרת יצירת חלופה של תחושה רגועה ושלווה. רבות נכתב על החשיבות של שלווה ורגיעה בתקופת הריון, לכן לא נכביר על כך במילים.

בנוסף על כך, עיסוי הריון כמובן גם מסייע בשחרור של שרירים תפוסים בגב התחתון – כתוצאה מתנועה מוגבלת או מביצוע תנועות לא נכונות, יציבה לא נכונה וכיוצא באלה – כמו גם בהרגעת השרירים אשר נמצאים בצוואר, בכפות הרגליים, בכתפיים ובאופן כללי בכל איבר ואיבר בגוף. מלבד זאת, עיסוי הריון מסייע בהזרמת הדם בגוף בצורה יעילה ואידיאלית, דבר אשר בתורו מעניק לא מעט יתרונות בלתי מבוטלים אשר הינם חשובים באופן כללי ובפרט בתקופת הריון.