עיסוי אינדיאני

עיסוי אינדיאני לראש הוא עיסוי אשר הפך במספר השנים האחרונות לאחד מן השיטות הנפוצות והאהובות ביותר לעיסוי. למעשה, עיסוי אידיאני נעשה כל כך נפוץ לאחרונה, עד שגם אנשי מקצוע אשר אינם עוסקים בשיטות עיסוי וריפוי שונות למחייתם החלו ללמוד את שיטת הריפוי וההרגעה של עיסוי אינדיאני, על מנת לשלב שיטה זו במשלח ידם.

כך, למשל, אפשר לראות כיום אפילו ספרים אשר מפעם לפעם בוחרים באפשרות להשתמש בסוג של עיסוי אינדיאני על מנת להרגיע את הלקוחות שלהם ולעזור להם להרפות ולהירגע, בייחוד כאשר הם נתקלים בלקוחות אשר חווים מתחים קשים במיוחד באזור הראש והקרקפת.

עיסוי אינדיאני – למה כדאי לקבוע פגישת עיסוי אינדיאני?

עיסוי אינדיאני נחשבת לשיטת העיסוי האידיאלית למטרה של הפגת מתחים באזור הראש, הצוואר והכתפיים. שיטת עיסוי זו מתחילה בכך שהמטפל מתחיל לעסות את הגב ואת הצוואר, תוך כדי הפעל לחיצות עמוקות על נקודות לחיצה – מה שמסייע לאדם להרגיע את השרירים של גופו ולחוות הרפיה נעימה ומשחררת.

משם עיסוי אינדיאני ממשיך אל הקרקפת, כאשר המטפל עושה שימוש בטכניקות שונות של עיסוי על מנת להרגיע, להמריץ ולהחיות את האזור הזה באש. המעסה בשיטת עיסוי אינדיאני דואג לעסות את כל ראשו של המטופל, על מנת לעודד הזרמה יעילה יותר של דם, חמצן וחומרים מזינים לאזור זה.

בין היתרונות הרבים אשר ניתן לייחס לשיטת עיסוי זו, אשר מתמקדת באזור זה של הראש, ניתן למנות כמובן את הטיפול באחת מן הבעיות אשר מטרידות כמעט יותר מכל את הגבר בתקופה המודרנית – הקרחה, נשירת שיער ודלדול שיער.

עיסוי אינדיאני, אשר מתבצע באמצעות הטכניקות שהוזכרו בפסקאות הקודמות, מפעיל את הקרקפת כולה ומזרים לתוכה את כל מה שהיא צריכה על מנת לעודד צמיחת שיער במקומות המבוקשים.