עיסוי אבנים חמות

עיסוי אבנים חמות, בחוגים מסוימים שיטה זו של עיסוי וריפוי מוכרת יותר בשם שיטת עיסוי גיאו תרמית. היא אחת מן האפשרויות הטובות – והיעילות – אשר עומדות בפני האדם אשר מעוניין להפיג מעט את המתחים אשר הוא חווה בחיי היום יום, כמו גם להגיע למצב של בריאות גופנית ונפשית מאוזנת, אשר ימנע את הייתכנות של התפתחות מתחים אלה מלכתחילה ואת האפשרות של הצטברותם והשפעתם על האדם וגופו.

עיסוי אבנים חמות – כיצד זה עובד?

עיסוי אבנים חמות מתבצע באמצעות אבני בזלת, אשר מחוממות לטמפרטורות גבוהות במיוחד. המטפל באמצעות עיסוי עם אבנים חמות משפשף אבנים חמות על גבי גופו של האדם שהגיע לקבל עיסוי, אשר כל גופו מרוח בשמן מיוחד למטרת עיסוי מסוג זה. אבנים חמות מונחות מעל גופו של האדם – כמו גם מתחת לגופו – באזורים שונים של הגוף, כגון הבטן, כפות הידיים, בין אצבעות כפות הרגליים ובעוד מקומות אסטרטגיים נוספים – כאשר לכל אזור שונה בגוף מיועדת אבן מיוחדת, אשר הינה בעלת סגולות ריפוי ייחודיות לאותו מקום בגוף. החמימות של האבנים מגבירה את עומק הרגיעה שחווה האדם אשר מגיע לטיפול של עיסוי באבנים חמות. בנוסף על כך, יש אשר מאמינים כי לשיטה של עיסוי אבנים חמות יש גם השפעה עמוקה יותר, הקשורה לייצוב של אנרגיות הגוף – מה שללא כל צל של ספק מעניק לה יתרונות על פני שיטות עיסוי אחרות.

עיסוי אבנים חמות – מספר טיפים להצלחת טיפול באבנים חמות

  • בעת שניגשים לפגישת טיפול של עיסוי באבנים חמות – אשר כפי שצוין קודם לכן, כולל, בין היתר, אבני בזלת, כמו גם אבנים מסוגים שונים ומשונים – יש מספר דברים אשר חשוב לקחת בחשבון, וזאת על מנת לעשות את המיטב אשר ניתן לעשות במטרה להפוך את הטיפול של מסג אבנים חמות למוצלח ויעיל – כדי שתוכלו להפיק מהטיפול את מרב התועלת ותמיד תרצו לחזור ולקבל עוד מכל אותם יתרונות בריאותיים נהדרים!
  • תזמון – חשוב להגיע בזמן וזאת על מנת להיות רגוע עוד לפני הטיפול עצמו – מה שמבטיח הירגעות עמוקה יותר במהלך הטיפול של עיסוי אבנים חמות.
  • אוכל ושתייה – יש לשתות הרבה מים לפני הטיפול של עיסוי עם אבנים חמות, על מנת לסייע בטיהור הגוף מרעלים ופסולת. בנוסף על כך, יש להימנע מאכילת ארוחות כבדות בסמוך למועד של טיפול באבנים חמות.