מכללות לרפואה משלימה

מכללות לרפואה משלימה קיימות כיום במספר מרכזים שונים ברחבי מדינת ישראל, וחרף העובדה שעבור כל מי אשר איננו מעודכן בכל ההתקדמות של התחום של רפואה משלימה ייתכן שדבר זה יהיה מפתיע, מכללות רפואה משלימה מהוות כיום אחוז לא מבוטל מן המוסדות אשר מושכים אליהם אנשים מסוגים שונים ובגילאים שונים אשר מעוניינים לרכוש לעצמם ידע אשר אמנם הוזנח על ידי העוסקים בתחום של רפואה מערבית, אך אין כל צל של ספק כי מדובר בידע אשר אט אט צובר יותר ויותר פופולאריות גם במדינות המערב.

מכללות רפואה משלימה יש לא מעט, כאשר בין היתר ניתן למנות המכללה לרפואה משלימה או המכללה לרפואה הוליסטית, אך כמובן שיחד עם מכללות לרפואה משלימה אלה יש גם אוניברסיטאות או מכללות כלליות – אשר אינן מוקדשות אך ורק לתחום של רפואה משלימה – אשר אפשר למצוא בהן קורסים לרפואה משלימה.

מכללות רפואה משלימה – איך בוחרים מכללה רפואה משלימה?

מכללה לרפואה משלימה (או מכללה לרפואה הוליסטית) ניתן לבחור תוך כדי התחשבות במספר רחב של גורמים. למשל, יש אנשים אשר חשוב להם כי מסגרת השיעורים תהיה מאוד נוקשה ומוקפדת על מנת שיהיה להם נוח ללמוד, בעוד אחרים שמים דגש חזק יותר על האווירה אשר קיים באותה מכללה לרפואה משלימה שבהם הם יבחרו ללמוד. אין צל של ספק כי יש להתחשב בגורמים חשובים רבים, אולם אם אתם בוחרים באפשרות של המכללה לרפואה הוליסטית, למה שלא תנסו בחינה הוליסטית יותר של האפשרויות של מכללות לרפואה משלימה אשר ניצבות בפניכם? בחינה הוליסטית פירושה שימוש באינטואיציה, לכן אם המכללה לרפואה משלימה שבחנתם עומדת בכל הקריטריונים שהצבתם ועדיין יש לכם הרגשה לא טובה לגבי, אל תמהרו, קחו את הזמן ותחשבו על זה שוב. בתור מי שמעוניינים ללמוד במוסד כמו מכללה לרפואה הוליסטית, אתם בוודאי יודעים שרגשות הם חלק בלתי נפרד מהגישה ההוליסטית, לא כך?תגיות:לימודי רפואה משלימה