חגורת גב

חגורת גב היא אמצעי אשר מאפשר לאנשים רבים אשר סובלים מקשת רחבה של בעיות רפואיות וגופניות שונות, לאזן במעט את הקשיים אשר הם חווים במהלך חיי היום יום, ולהקל על עצמם ועל הגב שלהם – ועל ידי כך ליהנות מחיים בריאים יותר ונטולי כאבים וסבל מיותר.

חגורות גב מהוות את אחד מהכלים הראשיים ביותר בתחום של טיפול גב, והמשתמשים בכלי של חגורת גב מגיעים מרקעים שונים ומשונים, למשל – אנשים אשר יש להם עקמת בגב ואינם מעוניינים לקבל טיפול באמצעות תרופה לכאבי גב. או, לדוגמא, אנשים אשר עברו ניתוח גב מורכב ומסובך ואשר משתמשים בכלי של חגורה ליישור הגב על מנת להחלים בצורה מהירה ויעילה יותר מהניתוח שייתכן שהם עברו אצל אחד מן המומחים לתחום של עקמת גב בארץ, למשל ד"ר גב או חברות אחרות אשר עוסקות ומתמחות בתחום של כאבי גב אצל ילדים או אצל מבוגרים.

חגורת גב – כיצד היא עובדת?

חגורת גב, כפי שצוין קודם לכן, עשויה להוות מעין תוספת לאפשרות של טיפול באמצעות תרופה לכאבי גב, ניתוח גב במקרה של עקמת בגב – ובחלק מן המקרים, חגורות גב עשויות גם להוות תחליף לכל האפשרויות הללו. חגורת גב מעוצבת במיוחד על מנת למנוע מהעמסת יתר על הכאב, על ידי כך שהיא מסייעת בשמירה על עמוד שדרה ישר, תוך כדי "הכרחת" האדם לשמור על יציבה בריאה, נוחה ותקינה.

חגורת גב – האם אני צריך לרכוש חגורה ליישור הגב?

חגורת גב היא הפתרון האידיאלי עבור אנשים אשר מרימים משאות כבדים באורח קבוע, כגון עובדי בניין. בנוסף על כך, חגורות גב עשויות גם לשמש כלי עזר יום יומי עבור אנשים עם גב תפוס, עקמת גב, או סתם כאבים שגרתיים אשר ברוב המקרים נובעים מיציבה לא נכונה. חגורת גב היא הפתרון המושלם לבעיות גב אצל ילדים ומבוגרים כאחד.