דיקור סיני

דיקור סיני – ואין זה משנה כל עיקר בין אם מדובר בנושא של דיקור סיני להרזיה או טיפול בדיקור סיני לכל מטרה אחרת – הוא תחום כללי של הרפואה הסינית אשר משמש בתור פתרון יעיל ומהיר עבור קשת רחבה ומגוונת של בעיות רפואיות, כאשר בעיות אלה כוללות גם בעיות אשר קשורות לתחום הגופני או הפיזי של האדם וגם בעיות אשר עוסקות יותר בתחום הנפשי או המנטאלי של האדם. את היעילות הכפולה הזאת של טיפול בדיקור סיני ניתן לראות כאשר נוקטים טיפול בדיקור סיני למטרות של טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, דיקור סיני לכאבי גב, דיקור סיני להעלמת כאבים בכף הרגל ועוד כהנה וכהנה בעיות אשר קשורות לגוף האדם ולנפשו.

דיקור סיני הוא סוג של טיפול אשר בו המטפל מחדיר מחטים דקות במיוחד לנקודות אנרגיה מסוימות בגוף, כאשר נקודות אנרגיה אלה מסודרות לאורך 14 מרידיאנים (או ערוצי אנרגיה) אשר מכסים את גוף האדם כולו. על פי הרפואה הסינית, ישנן 365 נקודות דיקור קלאסיות אשר קשורות ל-14 המרידיאנים.

דיקור סיני – מהם היתרונות של טיפול בדיקור סיני

דיקור סיני, כפי שצוין בפסקאות הקודמות של מאמר זה, יכול לסייע לקשת רחבה ומגוונת של בעיות גופניות כמו גם בעיות נפשיות. העוסקים בתחום של דיקור סיני מטפלים גם באחד הנושאים אשר מעסיקים היום יותר מתמיד את תושבי מדינות המערב – השמנה מופרזת אשר מתפשטת בקרב האוכלוסייה הצעירה והבוגרת כאחד כמו אש בשדה קוצים – ולכן אפשר לקבל גם שירותים של דיקור סיני להרזיה.

בנוסף על כל אלה, דיקור סיני מקנה לאדם אשר מקבל טיפול בדיקור סיני את היתרונות הבריאותיים הגופניים והנפשיים הבאים:

  • פשוט ונוח – דיקור סיני הינו טיפול בטיחותי לגמרי (כאשר נעשה על ידי איש מקצועומפני היותו כזה יש לטיפול מסוג זה מעט מאוד תופעות לוואי, מה שמקנה יתרון שלא יסולא בפז לכל אותם אנשים אשר מאסו בפתרון תרופה כפתרון לכל בעיה שהיא.
  • פתרון משלים מעולה – בנוסף על כך שהפתרון שמציע דיקור סיני הינו מצוין עבור כל מי שאינו בוטח לגמרי בפתרון התרופתי, ישנם אנשים אשר מנסים לנקוט בגישת הטיפול התרופתי, אך ללא הצלחה. עבור אנשים אלה, טיפול של דיקור סיני כטיפול משלים למשהו כמו טיפול בחרדות או טיפול בדיכאון באמצעות תרופות יכול להוות פתרון מעולה.