אירועים אלטרנטיביים

אירועים אלטרנטיביים הם אירועים אשר בהם, לעומת אירועים רגילים ושגרתיים, הדגש מושם על התרגעות והתפנקות אשר כוללים קצת יותר מאשר מה שהחברה הצרכנית והמודרנית בדרך כלל מציעה כחלק מהאירועים המתקיימים במסגרתה. ולמה הכוונה כאשר מדברים על "אירועים רגילים ושגרתיים"? ובכן, ברוב המקרים, כאשר מישהו מהתחום של הפקת אירועים בוחר להפיק אירוע – נניחיום כיף לעובדים, פסטיבל אמנים או אפילו סתם אירוע למטרת יצירת קשרים חברתיים – הדגש העיקרי המושם באירועים מסוג זה הוא צריכה, בזבוז כספים, התרוצצות ממוצר למוצר ומשירות לשירות, כאשר בסופו של דבר כל האנשים אשר מגיעים לאירוע יוצאים בתחושה של "תפסת מרובה – לא תפסת".

אירועים אלטרנטיביים, בניגוד גמור לכך, הם אירועים אשר יכולים להיערך תחת אותה הכותרת – של, למשל, יום כיף לעובדים – אבל יחד עם זאת, הם מתקיימים בסגנון אחר לגמרי ובאווירה מיוחדת. כפי שצוין קודם לכן, באירועים רגילים הדגש הוא בדרך כלל – בין אם בצורה ישירה וגלויה ובין אם בצורה עקיפה וסמויה מהעין – על צריכה ועל הוצאת כספים, תוך כדי התרוצצות חסרת מנוחה אשר אינה מאפשרת לאורחים באירוע להירגע וליהנות כמו שהם היו רוצים.

הפקת אירועים אלטרנטיביים – כיצד נראים אירועים אלטרנטיביים?

אירועים אלטרנטיביים, לכל הפחות ברוב המקרים, הם אירועים אשר כוללים קשת רחבה ומגוונת של טיפולים ו/או פינוקים אשר מהווים חלק מהתחום של רפואה הוליסטית. אין זה אומר שההצגה העיקרית היא רפואה הוליסטית, מפני שאטרקציה אלטרנטיבית, כמו אוהל טיפולים למשל, יכולה להוות חלק מהפקת אירועים מכל מיני סוגים, לא רק אירועים אלטרנטיביים.

עיסוי לאירועים הוא אחד מן הטרנדים האחרונים והנפוצים ביותר בתחום של הפקת אירועים באופן כללי – ובתחום של הפקת אירועים אלטרנטיביים בפרט – וככל הנראה יש לכך סיבה טובה. אם אתם עוסקים בתחום של הפקת אירועים, לא הייתם מעוניינים להציע לאורחים ולמוזמנים שלכם עיסוי מפנק בכל אירוע? ובנוסף על עיסוי לאירועים, אפשר גם לכלול באירוע אוהל טיפולים אשר יכול לכלול, בין היתר, מטפל ברפואה סינית, מעסים מסוגים שונים ועוד מטפלים מהתחום של רפואה הוליסטית.