תקשור

תקשור

תקשור, הוא יכולת לקבל ידע שמגיע ממקורות גבוהים ומוארים. המתקשר תפקידו להעביר מסרים ממקור באופן נקי, ישויות אור. להיותמואר כלומר בלי התערבות שלהם, לא מילולית ולא רגשית. זה נקרא, היכולת להיות כלי נקי, כמו צינור של מים שמעביר מים בלי לצרף את החלודה שנצטברה על דפנותיו, או מנורה שמאירה ואינה מאובקת, וניתן להנות מזיו אורה.

מה אינו תקשור

אנשים רבים ניחנו ביכולת לשמוע את הסבא הסבתא שלהם, וזה עדיין לא הופך אותם למתקשרים. יש סביבנו הרבה ישויות בלתי נראות, מלאכים הורים שנפטרו או סבא שנפטר, והאדמה מכילה את גופו ונשמתו מחפשת לה את האנשים הקרובים לה שנים אחר כך, לא תמיד החוויה הזו היא מבורכת לאדם, על אף הקירבה, או אולי דווקא בגללה. תקשור אינו קרוב בשום צורה לסיאנס, בו רוחות של מתים מנהלות את האירוע והוא יכול להיות מאד מפחיד.

אז מיהו מתקשר?

אדם שהוא מתקשר צריך בוודאות לדעת את מי הוא מעביר דרכו, את המסרים של מי הוא מעביר דרך ה"כלי" שלו, מתקשר טוב אינו מתקשר כל יום מישהו אחר, כי אז הרבה מסרים ממקורות לא רצויים יכולים להיכנס, ולהשפיע, או להיאמר, דרכו. מתקשר טוב, יש לו ישות אור, אמיתית וטובה שממנה הוא מקבל את הידע.

מה זה ישות אור אמיתית וטובה? 

אחת מן הדרכים לדעת האם המתקשר שפנית אליו הוא ישות אור, היא תחושת הרגש והגוף בזמן ולאחר קבלת המסר, אם כולך רועד מפחד, זה בוודאי לא ממקור מואר, אם עוררו בך תיקוות וקטלו אותן מייד אחר-כך בפחדים, זה גם לא אור, אם סיכסכו בינך לבין אנשים היקרים לך, זה לא מן האור.

כללי זהירות בתקשור

ממה כדאי להיזהר בתקשור? אם קיבלת מסר שנתן לך המון תשובות מתחמקות משהו, ולא לגמרי ברורות, ואתה עדיין מרגיש בתוך מבוך – זה לא תקשור מקור רצוי. מתקשר ממקור מואר לעולם לא ייפגע בפונים לייעוצו, או יהיה ציני, או פוגעני, לא יישתמש בחולשותיהם, שגלויות לפניו לצרכיו, או ע"מ להראות את גדולתו.

גם מסר של מנהיגים רוחניים ה'מתקשרים' : "העולם ייחרב, מחר, רק איתי תהיו בטוחים" היווה לאורך שנים ודורות (וגם היום ישנו) כדרך בטוחה להשגת שליטה באנשים, מוקדי כח לשליטה באנשים, ולעולם לא למטרות של אור. גם אם מקבלים המון אנרגיות ותקשורים.

מה זה מקור מואר?

מקור מואר משמע היכולת לקבל מסר מן האור שבו צריך להרגיש כמו אור, כמו משהו שאתה חווה, הארה, מגיע לאיזה תשובה שפתרה לך תעלומה, והתקשור נתן לך תשובה וממש האיר לך בזרקור אור לתוך הבעיה, ויצאת עם פתרון (וחשוב מכל המדדים) עם תחושה טובה רגשית ופיזית.