מדיטציה

אין כמו מדיטציה כדי להרגיע גוף ונפש, נכון שאין כמו מדיטציה להרגע? אבל מי מוצא לו את הזמן במרוץ החיים, למדיטציות, דמיון מודרךולתחביבים אחרים, אז הבה נוסיף שיש הרבה זרמים של דרכים בהם ניתן להירגע גם בלי להרגיש שאנו מאלצים עצמנו לרגיעה, ולדמיין.

למשל, נשימה מלאה, מסוגלת לחדש, את הגוף ולהרגיע, נשימה מלאה בכוחה להביא חמצן לכל תא בגוף, כלומר, לשפר את התהליך שאנו בטוחים שקורה בדרך כלל, אך מאחר ונשימתנו ביומיום היא… לא ממש מלאה, היא אינה מגיעה, באופן האופטימאלי לכל תא בגופנו. נשימה מלאה ואיטית, בה אנו מרגישים וקשובים רק לנשימתנו, מסוגלת לחדש גוף ונפש, להרגיע, ולהבריא את התאים שזקוקים לחידוש ולהבראה, ובו זמנית ניתן להצהיר במחשבה או באמירה, אני נושם אור, אהבה, ובריאות ומוציא מתח, חרדה, כעס, וכו' (על פי הצורך).

התוצאה של המדיטציה

כעבור 5 דקות התחושה הכללית שונה, הגוף מרגיש נינוח ורגוע, ישנה הרגשה של חידוש לגוף ולנפש, כעת זה הזמן האופטימלי, לגייס עוד כמה דקות, בשביל היעד שאתה רוצה, ואני לא אתן כאן תרגילי דימיון מודרך מורכבים, ידוע לי שאת הזמן לנשימות בקושי מצאתם והרעיון הוא לפשט, דבר מורכב.
(נמנעתי משתול פה יותר מדיי דימיון מודרך בכוונה, )

למה בכלל צריך מדיטציה – דמיון מודרך?

מדיטציה – דמיון מודרך נותנים לנו את האפשרות לראות משהו בעיניי רוחנו בהסתכלות אחרת, בדמיון, אנו מתחברים למקור הגבוה מכל שיוצר הכל.
שביומיום אנו עושים זאת כל הזמן, בלי לדעת, "אני בטח לא" תענו לי. תתפלאו, גם אתם! הצרה היא,
שבדרך כלל רוב האנשים רואים באופן בלתי מכוון בדמיונם בדיוק את מה שלא רצוי להם, ולכן יוצרים להם מציאות, שהיא התגשמות של הפחדים ולא של החלומות.  עבור לכתבת דמיון מודרך