כיום לא צריך לבזבז כל כך הרבה כסף כדי לקבל מראה אסתטי

הסרת שיער בלייזר הינה טכנולוגיה איכותית ובמידה ובוחרים במכון מקצועי ובעל ניסיון ניתן לקבל תוצאות מצוינות- כך שהסרת השיער לא תהיה לצמיתות אך תחזיק מעמד למשך זמן רב. כמו כן, ניתן לבצע טיפולי תחזוקה בהתאם לצורך.

מעבר לזאת, יכול הלייזר להשפיע לטובה על העור- לגרום לו להיות חלק יותר ולהחליש את השורשים. היתרונות הללו מעניקים ללייזר עדיפות על פני הסרת שיער בדרכים אחרות- כמו למשל- שימוש בסכיני גילוח או משחות- שיטות אלו אינן מחלישים את שורש השערה, גורמות לשעבוד ועשויות להשאיר עור קוצני ולא נעים למגע.

החיסרון המרכזי של ביצוע טיפולי לייזר במכון הם שמדובר על השקעה כספית- סדרת טיפולי הסרת שיער בפנים עשויה לעלות כ- 5,000 ₪, סדרת טיפולי הסרת שיער באזור המפשעה ובית השחי עשויה להגיע לסכום של 6,000 ₪ וסידרת טיפולי הסרת שיער ברגלים עשויה להגיע לסכום של 13,000 ₪. הסיבות למחירים הגבוהים הינן תוצאה של השקעה בפרסום ומחירי המכשירים ותחזוקתם אשר עשויים לעלות מאות אלפי דולרים.

אנשים שמעוניינים לבצע הסרת שיער יכולים להשתמש במגוון מכשירים ביתיים. חלק מהמכשירים מבוססים על אינפרא אדום- שיטה שדומה ללייזר אך מתבצעת על ידי אורכי גל. בניגוד לאינפרא האדום מתמקד הלייזר באורך הגל. נוסף על כך, ניתן למצוא מכשירים שמשלבים בין כלי רדיו ואור- חלק מהמכשירים איכותיים יותר וחלק פחות אך הם טובים יותר עבור ביצוע טיפולים חוזרים.

מעוניינים לבצע הסרת שיער בלייזר בבית? מהם היתרונות והחסרונות?

היתרונות של המכשיר הביתי:

בהשוואה לטיפולים שנערכים במכון להסרת שיער בלייזר יש לביצוע הסרת שיער בלייזר ביתי יתרונות רבים- ראשית- המחיר של טיפולים ביתיים זול בהרבה מביצוע סדרת טיפולים במכון- אם נשווה בין המחירים של שתי האפשרויות נמצא כי טיפול אחד במכון יכול לעלות כמו מכשיר הלייזר הביתי- כך שבחירה בהסרת שיער בלייזר בבית יכולה לחסוך אלפי שקלים.

שנית- הנוחות שבטיפול הביתי- מכיוון שהטיפולים מתבצעים בבית ניתן לבצע אותם בזמן הפנוי ולא לפספס טיפולים. חשוב מאוד שלא לפספס טיפולים ולבצע אותם בהתאם למחזור בו גדלות השערות. מעבר לזמני הטיפולים המכשירים קטנים כך שניתן לבצע את הטיפול בכל חדרי הבית (מומלץ לנעול את הדלת כדי לשמור על הפרטיות).

שלישית- רמת הבטיחות- המכשירים הביתיים הינם בטיחותיים ביותר תודות למנגנוני הבטיחות אשר מונעים שחרור של הבזקי אור כאשר לא מתקיים מגע מלא עם העור.

רביעית- מספר המשתמשים- ניתן להעביר את המכשירים הביתיים בין כמה אנשים ולחסוך כסף, כמובן שהדבר תלוי באופיו של המשתמש- יש אנשים שלא מעוניינים לתת את המכשיר לאנשים אחרים.

החסרונות של המכשיר הביתי:

למרות היתרונות הרבים של המכשיר הביתי יש לו חסרונות- חסרון שאינו משמעותי הינו העובדה שצריך להחליף נורה מידי תקופה. חיסרון נוסף – שזהו גם יתרונו של המכשיר הוא שהטיפול מתבצע באופן עצמאי– דבר שלא יתאים לכל האנשים שכן יש אנשים שטוענים כי הטיפול צריך להתבצע על ידי בעל מקצוע מנוסה. מעבר לזאת, יש אנשים שטוענים שהמכשיר לא סייע להם– ייתכן שהוא לא התאים לגוון העור וצבע השיער שלהם- שכן המכשיר לא מתאים לכולם.

למי המכשירים הביתיים לא מתאימים?

מכשירי הלייזר הביתיים אינם מתאימים לכולם- המכשירים עשויים שלא להתאים לגוון עור כהה כך שהמכשיר מתאים רק לאנשים שיש להם עור בהיר. כמו כן, המכשיר מתאים רק לאנשים שיש להם שיער כהה. הסיבה לכך היא שקרן האור לא מזהה שיער בהיר.

מעוניינים לרכוש מכשיר לייזר ביתי? ערכו בדיקה יסודית

במידה והחלטתם לרכוש מכשיר לייזר ביתי חשוב שתבדקו מהן האפשרויות הקיימות בשוק ותוודאו כי המכשיר בו אתם מתעניינים קיבל אישור ממכוני ה- FDA ומוכר בתור מכשיר איכותי ואמין. מומלץ להיעזר באינטרנט ולפנות אל הסביבה הקרובה ולבקש המלצות וחוות דעת מאנשים שיש להם גוון עור שדומה לגוון העור שלכם וצבע שיער שדומה לצבע השיער שלכם.