ויטמינים – מינרלים וחשיבותם הבריאותית

מאת אשל עזר

בכתבה זו נדבר על ויטמינים, מינרלים וחשיבותם הבריאותית אך לפני נדבר על הרופא "שחזר בתשובה" 
ד"ר ריי סטראנד, שעבד שסיים את לימוד הרפואה שלו בהצלחה ועבד כרופא צעיר בן 30 כאשר גילה שאשתו הצעירה חולה ולא נראה שיש משהו ברפואה המערבית אותה הוא למד לאורך שנים רבות כדי להציל אותה מדעיכה איטית מתמשכת היא הגיעה לשלב שאפילו הליכה היתה בשבילה מאמץ ואפילו אבחנה ברורה לגבי מחלתה, היה קושי לקבל, אלא רק לאחר זמן רב. מאחר וזו מחלה נדירה שאינה מוכרת כמעט לרפואה המערבית.

חברה של אשתו הציעה לה להתחיל ולקחת ויטמינים ומינרלים, הוא שמאז ומעולם התנגד ל"שטויות האלו" ואמר ללקוחותיו בקליניקה שרק "יוודאו שזה לא יעלה יקר, כי זה לא עושה ממילא שום דבר". הפעם לאחר שראה את אוזלת ידה המוחלטת של הרפואה אותה למד, ולאחר התייעצות עם כל המומחים שכולם גילו אוזלת יד.
אמר: "אם לא יעזור לא יזיק".

אשל עזר מסביר את חשיבות השימוש במינרלים ויטמינים

כאשר הדוקטור הצעיר החל לראות שאשתו מתאוששת ומתחילה להראות סימני התאוששות והבראה, יותר חזקה יותר מתפקדת, הניסיון הפך למשהו שיש לחקור הוא חזר היטב את הנושא, וגילה מה שנחשב גם היום לתגלית מהפכנית שכל מחלה שהיא נובעת קודם ככל ממחסור של ויטמינים מסוימים או מינרלים, והוא יכול להוכיח זאת, לא רק מחקרית, אלא, גם בתוצאות בקליניקה שלו, כי הוא ריפא אנשים על ידי ויטמינים ומינרלים.
ואם נחזור לרגע לאשתו המינונים של הויטמינים והמינרלים גדלו, והאישה חזרה לעצמה, התחזקה, ותיפקדה יותר ויותר שעות ביום. אם נזכר לרגע, לרפואה הרגילה לא היה שום פתרון למצבה.

הויטמין יכול להיות פתרון תרופתי יעיל למחלות שונות מסביר

התוצאות של לימודיו החדשים והתוצאות בקליניקה שלו הראו שמחלות שלא יכול היה לעזור להן קודם בעזרת התרופות, ויטמינים – מינרלים, פתרו את הבעיה. מובן שמדובר לא במעשי קסמים מהיום למחר, אלא בתהליך שלוקח זמן, הוא בנה תוכנית ריפוי לכל מחלה, על ידי השלמת החוסרים, של הויטמינים והמינרלים. ויש גם הוכחות לתוצאות!

וכן, יש שם תשובה ל: לסוכרת, לבעיות כלי דם, ללחץ דם גבוה, לאנמיה, גיל המעבר, ועוד… הרשימה ארוכה.
לכל מחלה. גם המקורות של מחלות סרטניות על פי מחקרים שהוא מתעד בקפידה ובדייקנות של מאמר מדעי, מוכח ! המקור הוא מחסור בויטמינים ומינרלים מסויימים.

 עזר אשל מסביר המינרלים והויטמינים כנגד הזדקנות

לדברי אשל עזר בין כל המינרלים והויטמינים יש מקום נכבד למינרלים והוטימנים כנגד הזדקנות אנטי אייג'ינג, בתזונה הנכונה על פי הנטורופתיה, גם אם לא כולם מבינים את חשיבותם, לנוגדי החמצון. לטענתו המוכחת והמתועדת, הסיבה שכולנו מזדקנים, כלומר אפילו העור שלנו שמזדקן מתבלה ומתקמט, ו/ או חולים במחלה זו או אחרת היא הכל נובעת, באופן הכי כללי מבעיית החמצון, בתוך הגוף ועל פני העור, בחלקים הגלויים יותר לעין, והסיבה שיש מחלה שונה מאדם לאדם.

וגם הנזק שכבר נעשה ניתן לתיקון לשיקום ולהבראה וחיזוק, על ידי שימוש בויטמינים ומינראלים, בשורה התחתונה, אני ממליצה על קריאת הספר, של ד"ר ריי סטראנד, לכל מי שרוצה להעמיק בנושא. ולמי שרוצה פשוט לקבל טיפול על ידי תוספי מזון, הטיפול בנטורופאתיה מציע זאת.