דיקור סיני להגדלת חזה

הטבע לא נתן לכל אחת חזה מושלם כפי שהיא באמת רוצה, ובדיוק בשל כך ישנן שיטות שונות להגדלת חזה, חלקן טבעיות וחלקן נעשות על ידי ניתוחים והשתלת סיליקון על ידי רופאים מקצועיים במרפאות שונות ברחבי הארץ.

מהו דיקור סיני וכיצד הוא קשור להגדלת החזה?

הדיקור סיני הוא מושג פופולרי וידוע בעולם הרפואה המשלימה, הוא מאזן את המערכת ההורמונאלית בגוף אשר אחראית על ההתפתחות המינית של האישה, וכך הוא קשור לצמיחת החזה וגדילתו. הדיקור מועיל גם להגדלת החזה וגם להרמת השדיים ונותן להם מראה מיוחד כמו שכל אישה חולמת, בעיקר לאלה הסובלות מדימוי עצמי נמוך בשל חזה קטן, או מחזה נפול לאחר לידות והנקות. הדיקור הינו מצוין גם להפגת מתחים והוא מעודד את הפעילות של כל המערכות הנמצאות בגוף. בנוסף, הדיקור יעיל למערכת הרבייה אשר מנוהלת על ידי המערכת ההורמונאלית בגוף, שכך השפעת דיקור הסיני בעת הטיפול הינה מערכתית על כל הגוף.

בגלל שהשפעת דיקור הסיני הוא מערכתי, הוא יעיל  לריפוי נשים במגוון סיבות נוספות כמו – לחץ, מתח, עייפות, הפרעות במערכת העיכול, חוסר ריכוז, בעיות במחזור, כאבים שונים ועוד.

סגולותיו של הדיקור הסיני וצמחי המרפה להגדלת החזה ובריאותו

צמחי מרפא סיניים, ידועים גם בהשפעתם על גוף האישה. ההשפעה שלהם היא מערכתית וחזקה על הגוף, ובדיוק בשל סיבה זאת הצמחים מחזקים את גוף האישה ומשפרים את בריאותה באופן כללי. הצמחים מחזקים את הגוף, משפרים את הבריאות הכללית ומעודדים את פעילות המערכת ההורמונאלית של האישה ומסיבות אלו צמחי המרפה יעילים גם להגדלת החזה, לצמיחת השדיים ולבריאותו.

למה נשים עושות הגדלת חזה?

זה לא סוד שהגדלת חזה נעשתה פופולרית בשנים האחרונות, וניתן לראות נשים רבות שמבצעותהגדלת חזה כדי לשפר את הדימוי העצמי שלהן, וגם כדי להרגיש בנוח כאשר הן מסתובבות בבקיני על חוף הים, או כאשר הן לובשות מחשוף. ההחלטה לבצע הגדלת חזה היא החלטה גדולה ומשמעותית, ולכן טרם ביצוע ההגדלה עליך לקחת בחשבון את בכל הסיכונים ביחס לתוצאה הטובה.

מה את צריכה לדעת לפני שאת מבצעת הגדלת חזה?

דבר ראשון הוא – המחיר. מחירים משתנים מרופא לרופא ומסוג טיפול אחד לשני. הגדלת חזה יכולה לעלות הרבה כסף, לכן כדי לבצע סקר שוק בכדי לעמוד את המחירים, אך יחד עם זאת מומלץ שלא להתפשר על בחירת הרופא, יש לבחור ברופא מיומן ובעל המלצות רבות.  דבר שני – עליך לקחת בחשבון את נושא ההחלמה, לעיתים נדרשת החלמה של כמה ימים ועד כחודש מיום ההגדלה. לוקח זמן עד שהגוף מתרגל להגדלה.